Genel Bakış

Bu web sitesi IMOGA tarafından işletilmektedir. Bu site üzerinde, “biz”, “bizlerin” ve “bizim” ifadeleri IMOGA’ya işaret etmektedir. IMOGA bu web sitesini, tüm bilgiler, araçlar ve servisler dahil olmak üzere, size, kullanıcıya, burada belirtilen tüm koşul, kural, politika ve uyarıları kabul ettiğiniz koşuluyla ulaştırmaktadır.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde ve bizden alışveriş yaptığınızda, “hizmetimizden” faydalanmakta ve, burada belirtilen kurallar, koşullar ve/veya hyperlink aracılığıyla belirtilen politikalar dahil olmak üzere, aşağıdaki kural ve koşullara (hizmet koşulları, koşullar) bağlı olmaktasınız. Bu Hizmet Koşulları, sınırlama olmaksızın, siteyi dolaşan kişileri, satıcıları, müşterileri, tüccarları, ve/veya içerik sağlayıcıları kapsamak üzere, sitenin tüm kullanıcılarını bağlar. 

Lütfen web sitemize erişmeden ve onu kullanmadan önce bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyunuz. Bu sitenin herhangi bir kısmına erişerek ve onu kullanarak, bu Hizmet Koşullarına bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Bu anlaşmanın tüm kural ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişmeyebilir ya da hizmetlerinden faydalanmayabilirsiniz. Eğer bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul ediliyorsa, kabul etme bu Hizmet Koşulları ile sınırlıdır.

Bu web sitesine eklenen herhangi bir özellik ya da araç da bu Hizmet Koşullarına tabidir. Hizmet Koşullarının en son şeklini web sitemizde istediğiniz herhangi bir an gözden geçirebilirsiniz. Web sitemizde değişiklikler ve/ya da güncellemeler yapmak yoluyla, bu Hizmet Koşullarının herhangi bir kısmını güncelleme, kısmi değiştirme ya da tümüyle değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu değişiklikler için bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol etme sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliği takiben gerçekleştirdiğiniz web siteyi kullanım ya da ona erişiminiz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Mağazamız Shopify Inc. tarafından host edilmektedir. Shopify bizlere, sizlere ürünlerimizi ve hizmetlerimizi satmamıza olanak sağlayan online e-ticaret platformu sunmaktadır.

Bölüm 1 - Online Mağaza Terimleri

Bu Hizmet Koşulları’nı kabul ederek, bulunduğunuz yerleşim yerinin en az asgari yaş sınırlarında olduğunuzu, ya da bulunduğunuz yerleşim yerinin asgari yaş sınırlarında olduğunuzu ve size bağlı bulunan yasal yaş sınırına gelmemiş kişilere bu siteyi kullanma izni verdiğinizi ifade etmiş oluyorsunuz.

Ürünlerimizi yasa dışı ya da izin verilmeyen herhangi bir şekil ve amaçla kullanamazsınız. Aynı şekilde, bu hizmet ya da üründen faydalanırken, tabi olduğunuz yasalardan herhangi birini ihlal edemezsiniz (kopya hakları dahil olmak ancak onlarla sınırlı olmamak üzere).

Herhangi bir virüs ya da solucan ya da tahrip özelliği olan bir kod iletemezsiniz. Koşullardan herhangi birinin ihlali Hizmetlerinizin derhal sona erdirilmesiyle sonuçlanacaktır.

Bölüm 2 - Genel Koşullar

Herhangi bir zamanda, herhangi bir kişiye herhangi bir nedenle hizmet sunmayı reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Sağladığınız bilgilerin (kredi kartı bilgileri HARİÇ), kriptosuz transfer edilebilecegini ve

(a) farklı networkler ile iletileceğini ve (b) bağlantı sağlayan network ya da araçların teknik gereksinimlerine uymak için değişiklikleri içereceğini kabul ediyorsunuz. Kredi kart bilgileri ağlar üzerinde iletimleri sırasında her zaman şifrelenmektedir. Tarafımızdan açık yazılı izin olmadığı sürece, Hizmet’in herhangi bir kısmını, Hizmet’in kullanımını, Hizmet’e erişimi, ya da bu hizmetin sunulduğu web sitesindeki herhangi bir bağlantıyı çoğaltmayacağınızı, yeniden üretmeyeceğinizi, kopyalamayacağınızı, satmayacağınızı, yeniden satışa sunmayacağınızı, ya da Hizmet’in herhangi bir kısmını kötüye kullanmayacağınızı kabul ediyorsunuz. Bu anlaşmada kullanılan başlıklar sadece size kolaylık sağlamak amacıyladır ve bu Koşulları sınırlayamaz ya da herhangi bir şekilde etkileyemezler.

Bölüm 3 - Bilgilerin Doğruluğu, Tamamlığı ve Güncelliği

Bu web sitesinde bulunan bilgilerin doğru, tam, ya da güncel olmamaları durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu web sitesindeki materyallerin tümü sadece genel bilgi amaçlıdır ve hiçbir bilgi daha birincil, daha doğru, daha bütün ya da daha güncel bilgi kaynaklarına başvurmaksızın, sadece site üzerindeki bilgilere dayanarak kullanılmamalıdır. Bu sitedeki materyallere bağlı kalma riski size aittir. Bu site bir takım tarihsel bilgi içerebilir. Tarihsel bilgi, olması gerektiği gibi, güncel değildir ve sadece fikir vermek amacıyla sağlanmıştır. Bu sitedeki içerikleri herhangi bir an değiştirme hakkını saklı tutuyoruz, fakat web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Sitemizdeki değişiklikleri takip etme sorumluluğunun size ait olduğunu kabul ediyorsunuz.

Bölüm 4 - Hizmet ve Fiyatlarda Değişiklikler

Ürünlerimizin fiyatları önceden bildirmeksizin değişikliğe tabi tutulabilir,

Herhangi bir an Hizmet’i (ya da onun herhangi bir kısmını ya da içeriğini), önceden bildirmeksizin, değiştirme ya da sona erdirme hakkını saklı tutuyoruz.
Hizmet’in değişikliği, fiyat değişimi, kaldırılması ya da sona erdirilmesi konusunda size ya da herhangi bir üçüncü şahıs ya da kuruma karşı sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Bölüm 5 - Ürün ve Hizmetler (bağlı koşullarda)

Bazı ürün ve hizmetler sadece web sitesi aracılığı ile online olarak sunulabilir. Bu ürün ya da hizmetler sınırlı miktarda olabilir ve sadece “iade koşullarımız”a bağlı olarak iade veya değişime tabiidir.

Web sitesinde sergilenen ürünlerimizin gerçeğine en yakın şekilde ve renklerde sunulması için gerekli tüm çabayı sarf ettik. Fakat bilgisayar ekranınızın sergileyebileceği renklerin doğruluğunu garanti edemeyiz.
Zorunlu olmamak üzere, herhangi bir kişi, coğrafi bölge, ya da yasal bölgeye ürün ya da hizmetlerimizin satışını sınırlandırma hakkını saklı tutuyoruz. Bu hakkı tekil durumlara bağlı olarak kullanabiliriz.
Sunduğumuz herhangi bir ürün ya da hizmetin miktarını sınırlandırma hakkını saklı tutuyoruz. Tüm ürün tanımlama-
ları ya da ürün fiyatlandırmaları, bizim tasarrufumuza bağlı olarak, önceden bildirmeksizin, herhangi bir zamanda değişikliğe tabi tutulabilir. Herhangi bir an herhangi bir ürünü sonlandırma hakkını saklı tutuyoruz. Bu web sitesinde sunulan herhangi bir ürün ya da hizmet, kullanımının yasaklı olduğu her bir durum ya da yerde, geçersizdir.

Bizden satın aldığınız ya da edindiğiniz herhangi bir ürünün, hizmetin, bilginin ya da başka materyalin beklentilerinizi karşılayacağını, ya da Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

Bölüm 6 - Faturalandırma ve Hesap Bilgi Doğruluğu

Bize vermiş olduğunuz herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutuyoruz. Kendi irademiz doğrultusunda, kişi başına, aile başına, ya da her bir sipariş başına satın alınabilecek ürün miktarını sınırlandırma ya da iptal etme hakkımız saklıdır. Bu sınırlandırmalar aynı müşteri hesabı altında ya da tarafından, aynı kredi kartı ile, ve/veya aynı fatura ve/veya teslim adresi verilen siparişleri kapsayabilir. Bir siparişi değiştirdiğimiz ya da iptal ettiğimiz durumlarda, sipariş anında verilen e-mail ve/veya teslim adresi/telefon numarası ile sizi bilgilendirme yoluna gidebiliriz. Tamamen kendi irademiz ile, satıcılar, yeniden satıcılar, ya da distribütörler tarafından verildiğini düşündüğümüz siparişleri sınırlandırma ya da yasaklama hakkını saklı tutuyoruz.
Sitemizden yaptığınız tüm alışverişlerde güncel, eksiksiz ve doğru satın alım ve hesap bilgileri vermeyi kabul ediyorsunuz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde size ulaşabilmemiz için, email adresi, kredi kartı numarası, ve son kullanım tarihleri dahil olmak üzere, hesap ve diğer bilgilerinizi zamanında güncelleyeceğinizi kabul ediyorsunuz.

Daha fazla bilgi için, lütfen İade Politikamızı gözden geçirin.

Bölüm 7 - Opsiyonel/Yan Ürünler

Üzerlerinde herhangi bir izleme, kontrol ya da etkimizin olmadığı üçüncü-parti araçlara ulaşım sağlayabiliriz. Bu tür araçlara “oldukları gibi” ve “mümkün oldukları şekilde,” garanti, temsiliyet ya da koşul ve tarafımızdan herhangi bir onay/kabul olmadan ulaştığınızı kabul ve tasdik ediyorsunuz.
Bu site tarafından sunulan seçeneklerin tarafınızca kullanımı riski tamamen kendi takdirinize bırakılmıştır ve ilgili üçüncü parti sağlayıcı(lar)ın sunduğu araçlara ait koşulları bildiğinizden emin olmanız gerekmektedir.
Aynı zamanda, gelecekte, bu web sitesi aracılığı ile yeni hizmetler ve/veya özellikler sunabiliriz (yeni araç ve kaynakların sağlanımı dahil olmak üzere). Bu yan özellikler ve/ya da hizmetler de Hizmet Koşulları’na bağlıdır.

Bölüm 8 - Üçüncü Parti Linkleri

Hizmetimiz aracılığı ile sağlanan bazı içerik, ürün ve hizmetler üçüncü partilere ait materyaller içerebilir.
Bu sitedeki üçüncü parti linkleri sizi, bizimle ilişkileri olmayan üçüncü parti websitelerine yönlendirebilir. Bu üçüncü parti sitelerin içerik ya da doğruluklarını kontrol etme ya da değerlendirme sorumluluğumuz bulunmamaktadır ve herhangi bir üçüncü parti materyal ya da websitesi için, ya da üçüncü partilere ait başka herhangi bir materyal, ürün, ya da hizmet ile ilgili herhangi bir sorumluluğumuz yoktur.
Herhangi bir üçüncü parti ile bağlantılı ürünlerin satın alımı ya da kullanımı, hizmetler, kaynaklar, içerik ya da başka herhangi bir işlemden kaynaklanan zarar ya da hasarlar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Lütfen üçüncü partilerin politika ve uygulamalarını dikkatlice değerlendiriniz ve herhangi bir işlem yapmadan önce, bu koşulları tümüyle anladığınızdan emin olunuz. Üçüncü parti ürünleri ve hizmetleri ilgilendiren şikayetler, iddialar, kaygılar, ya da sorular üçüncü partilere yöneltilmelidir.

Bölüm 9 - Kullanıcı Yorumları, Geri Bildirim ve Diğer İletiler

Eğer, bizim isteğimiz üzerine, bazı belirli sunumları gönderirseniz (örnek olarak, içerik gönderileri) ya da tarafımızdan bir talep olmaksızın, online, e-mail, normal posta ya da diğer (genel olarak, “yorumlar”) araçlar yoluyla bize yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar ya da diğer malzemeler gönderirseniz, bize iletmiş olduğunuz yorumları, herhangi bir zaman, sınırlama olmaksızın, gözden geçirme, kopyalama, yayımlama, dağıtma, tercüme etme ya da başka herhangi bir şekilde kullanma hakkımızı kabul etmiş sayılırsınız. Hiçbir zaman (1)yorumları gizli tutma, (2) herhangi bir yorum ya da yorumlar için parasal ödeme yapma; ya da (3) herhangi bir yoruma yanıt verme zorunluluğu altında değiliz ve olmayacağız.
Zorunlu olmamakla birlikte, yasadışı, saldırgan, tehdit edici, karalayıcı, iftira niteliğinde olan, cinsel unsurlar içeren, açık ya da başka şekilde itiraza haiz ya da herhangi bir partinin düşünsel haklarını ya da bu Hizmet Koşulları’nı ihlal eden içeriği gözlemleyebilir, revize edebilir ya da web sitesinden kaldırabiliriz.
Yorumlarınızın, kopya hakkı, ticari marka, özel yaşam, şahsiyet, kişisel ya da mülkiyet hakları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü partinin herhangi bir hakkını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Ayrıca kabul etmektesiniz ki, yorumlarınız karalayıcı ya da başka şekilde kanun dışı, kötüye kullanıcı, ya da müstehcen materyal içermeyecek, ya da hizmet’in yürütülmesini ya da herhangi bir ilişkili web sitesini herhangi bir şekilde etkileyebilecek bilgisayar virüsü ya da kötü amaçlı yazılım içermeyecektir. Yanlış e-mail adresi kullanamazsınız, kendiniz dışında biriymiş gibi davranamazsınız, ya da bizi ya da üçüncü partileri herhangi bir yorumunuzun kaynağı konusunda aldatamazsınız.
Yaptığınız her yorumdan ve onların doğruluğundan tümüyle ve sadece siz sorumlusunuz. Siz ya da üçüncü bir parti tarafından yayımlanmış her türlü yorum için sorumluluk almıyor ya da üstlenmiyoruz.

Bölüm 10 - Kişisel Bilgi

Site aracılığı ile kişisel bilgi sununuz Gizlilik Politikamız tarafından idare edilmektedir. Gizlilik Politikamızı görüntülemek için tıklayınız.

Bölüm 11 - Hatalar, Yanlış Bilgiler, Çıkarımlar

Bazı durumlarda, sitemizde ya da Hizmet Koşullarımızda, ürün tanımları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün kargo fiyatları, ürün kargo süresi ve mevcudiyeti ile ilgili yazım hataları, yanlışlıklar ya da eksiklikler olabilir. Eğer Hizmet Koşullarındaki ya da herhangi bir ilişkili web sitedeki herhangi bir bilgi herhangi bir anda yanlış ise, önceden haber vermeksizin (siparişinizi verdikten sonrası dahil olmak üzere), herhangi bir hatayı, yanlışı ya da eksikliği düzeltme, ve bilgiyi değiştirme ya da güncelleme, ya da siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutuyoruz.
Bir sınırlama olmaksızın, yasanın gerektirdikleri dışında, fiyatlandırma bilgileri dahil, Hizmet Koşulları’ndaki ya da herhangi bir ilişkili web sitesindeki bilgileri güncellemek, değiştirmek ya da açıklığa kavuşturmak konusunda hiçbir sorumluluk üstlenmiyoruz. Hizmet Koşulları’nda ya da herhangi bir ilişkili web sitesinde uygulanan hiçbir güncelleme ya da yenileme bilgisi Hizmet Koşullarında ya da herhangi bir ilişkili web sitesindeki tüm bilgilerin modifiye edildiği ya da güncellendiği anlamına gelmemektedir.

Bölüm 12 - Yasak Kullanımlar

Kullanım Koşulları’nda belirtilen yasaklara ek olarak, bu site ve içeriklerini aşağıdaki amaçlarla kullanmanız yasaktır:
(a) Herhangi bir yasadışı amaç için; (b) başkalarını yasadışı eylemlere katılma ya da onları uygulamaya teşvik amacıyla; (c) herhangi uluslararası, ulusal, bölgesel kural, yasa, ve diğer resmi uyarıları ihlal amacıyla; (d) bize ya da başkalarına ait olan fikir haklarını ihlal ya da yasadışı kullanmak amacıyla; (e) taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, karalamak, iftira atmak, çamur atmak, baskı altına almak, ya da cinsiyet, cinsel yönelim, din, ırk, etnisite, yaş, ulusal kimlik, ya da engelliliğe bağlı olarak ayrımcılık yapmak amacıyla; (f) yanlış ya da yanıltıcı bilgi sunmak amacıyla; (g) Hizmet’in ya da başka ilişkili websitesinin, diğer websitelerin ya da internetin fonksiyonelliğini ya da operasyonunu herhangi bir şekilde etkileyecek şekillerde kullanılabilecek virüsler ya da başka tür kötü amaçlı yazılım ve kod yüklemek ya da yaymak amacıyla; (h) başkalarının kişisel bilgilerini takip etmek ya da toplamak amacıyla; (i) spamlamak, phising yapmak, pharm yapmak, pretext, spider, crawl ya da scrape amacıyla; (j) pornografik ya da ahlak dışı amaç için; ya da (k) Hizmet’in, ya da başka ilgili websitesinin, başka websitelerin, ya da internetin güvenliğini ihlal etmek ya da tehlikeye düşürmek amacıyla.
Yukarıdaki herhangi bir yasağı ihlal nedeniyle Hizmet’i ya da herhangi bir ilgili websitesini kullanmanızı sonlandırma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Bölüm 13 - Garanti Harici Durumlar; Sorumluluğun Sınırlılıkları

Hizmet kullanımınızın kesintisiz, zamanlı, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmeyiz, bunun sözünü veremeyiz ya da buna aracı olamayız.
Hizmetin kullanımından elde edilen sonuçların doğru ya da güvenilir olabileceğini garanti etmeyiz.
Zaman zaman, belirsiz bir süre boyunca, herhangi bir zamanda, sizi önceden bilgilendirmeden, hizmeti askıya alabileceğimizi ya da iptal edebileceğimizi kabul etmektesiniz.
Açık olarak kabul etmektesiniz ki, hizmeti kullanma, ya da kullanmama, tümüyle sizin kendi tercihinizdir ve riskleri size aittir.

Size sunulan Hizmet ve tüm ürünler ve hizmetler (tarafımızdan açıkça belirtildiği durumların dışında), “oldukları gibi” ve “edinebilir gibi” sizin kullanımınıza sunulmuştur; herhangi bir temsiliyet, garanti ya da koşul olmadan, ister açıkça ister kapalı olarak ifade edilsin, tüm çağrıştırılan garantiler ya da koşullar dahil olmak üzere.
Hiçbir koşulda IMOGA(imoga.org), yöneticilerimiz, çalışanlarımız, ortaklarımız, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız, ; bunlarla sınırlı olmamak kaydı ile, kar kaybı, kazanç kaybı, veri kaybı, değiştirme maliyetleri, ya da benzer hasarları, kontrat temelli olsun, kesin sorumluluk ya da başkası; herhangi bir hizmetin ya da ürünün kul-
lanımdan kaynaklanan herhangi bir yaralanma, kayıp, iddia, ya da doğrudan ya da dolaylı, kazasal, cezasal, özel herhangi bir hasardan sorumlu tutulamaz.

Bölüm 14 - Tazminat

Bu Kullanım Koşullarını ya da referans yolu ile içeriğine kattığı dökümanları, ya da üçüncü bir partinin haklarının ya da yasanın tarafınızca ihlalinden ya da o sebeple kaynaklanan, makul avukat ücreti dahil olmak üzere her türlü iddia ve talepten IMOGA(imoga.org), onun alt unsurları, ortakları, partnerleri, çalışanları, yöneticileri, hizmet sunucuları, alt üreticileri, tedarikçilerinin dokunulmaz olduğunu ve masum varsayacağınızı kabul ediyorsunuz.

Bölüm 15 - Ayrılabilirlik

Bu Kullanım Koşullarından herhangi birinin yasadışı, geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verildiği durumda, Kullanım Koşulları ilgili yasanın izin verdiği ölçüde geçerli sayılacak ve uygulanamayan kural bu Hizmet Koşullarından çıkarılacaktır. Bu uygulama, diğer kuralların geçerliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.

Bölüm 16 - Sonlandırma

Tarafların, iptal tarihinden önce içine girdikleri zorunluluk ve sorumlulukları bu anlaşmanın her amaçla iptalinden etkilenmez ve geçerli kalır.

Bu Hizmet Koşulları tarafımızdan ya da tarafınızdan iptal edildiği ana kadar geçerlidir. Bu Hizmet Koşullarını herhangi bir zaman, Hizmetlerimizi kullanmak istemediğinizi bize bildirerek ya da sitemizi kullanmayı bıraktığınızda iptal edebilirsiniz.
Eğer bu Hizmet Koşullarına uymak konusunda başarısız olduğunuza karar verirsek ya da bundan şüphelenirsek, önceden bildirmeden anlaşmayı iptal edebiliriz ve iptal tarihi dahil olmak üzere o ana kadar geçerli olan tüm ödemelerden sorumluluğunuz devam eder; ve/veya Hizmetlerimize (ya da onların bir kısmına) erişiminizi engelleyebiliriz.

Bölüm 17 - Tüm Anlaşma

Tarafımızdan bu Hizmet Koşullarının öngördüklerini ya da haklarını kullanma ya da uygulama konusundaki başarısızlık o koşul ya da hakkın iptal edildiği anlamına gelmez.
Bu Hizmet Koşulları ve bu sitede yayınladığımız herhangi bir politika ya da işlem kuralları sizinle bizim aramızdaki tüm anlaşmayı ve anlayışı kapsar ve Hizmeti kullanmanızı yönetir.

Bölüm 18 - Geçerli Kanunlar

Bu Kullanım Koşulları ve size sunduğumuz herhangi ayrı anlaşma Keban Caddesi, No:20, Ünalan/Üsküdar, Istanbul/TR 34700 Türkiye’nin yasalarına göre yönetilecek ve uygulanacaktır.

Bölüm 19 - Hizmet Koşullarında Değişiklikler

Hizmet Koşullarının son halini her an bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Bu Hizmet Koşullarının, güncellemeler ya da web sitemizde değişiklikler yoluyla, değiştirilme, güncelleme, değiştirme, ya da yerine yenisini koyma hakkı sadece bize aittir ve bu hakkı saklı tutuyoruz. Değişiklikler için web sitemizi peri-
yodik olarak takip etmek sizin sorumluluğunuzdur. Hizmet Koşullarında yapılan herhangi bir değişiklikten sonra gerçekleştirdiğiniz sürekli kullanımınız ya da web sitemize ziyaretiniz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bölüm 20 - İletişim Bilgileri

Hizmet Koşulları ile ilgili sorularınız için: info@imoga.org
IMOGA - ISTANBUL MUSEUM OF GRAPHİC ARTS
Adres: Keban Caddesi, No:20, Ünalan/Üsküdar Istanbul/TR 34700
Tel: +90 216 472 9296
Email: info@imoga.org
www.imoga.org

OVERVIEW

This website is operated by imoga.org. Throughout the site, the terms “we”, “us” and “our” refer to imoga.org. imoga.org offers this website, including all information, tools and services available from this site to you, the user, conditioned upon your acceptance of all terms, conditions, policies and notices stated here.

By visiting our site and/ or purchasing something from us, you engage in our “Service” and agree to be bound by the following terms and conditions (“Terms of Service”, “Terms”), including those additional terms and conditions and policies referenced herein and/or available by hyperlink. These Terms of Service apply to all users of the site, including without limitation users who are browsers, vendors, customers, merchants, and/ or contributors of content.

Please read these Terms of Service carefully before accessing or using our website. By accessing or using any part of the site, you agree to be bound by these Terms of Service. If you do not agree to all the terms and conditions of this agreement, then you may not access the website or use any services. If these Terms of Service are considered an offer, acceptance is expressly limited to these Terms of Service.

Any new features or tools which are added to the current store shall also be subject to the Terms of Service. You can review the most current version of the Terms of Service at any time on this page. We reserve the right to update, change or replace any part of these Terms of Service by posting updates and/or changes to our website. It is your responsibility to check this page periodically for changes. Your continued use of or access to the website following the posting of any changes constitutes acceptance of those changes.

Our store is hosted on Shopify Inc. They provide us with the online e-commerce platform that allows us to sell our products and services to you.

SECTION 1 - ONLINE STORE TERMS

By agreeing to these Terms of Service, you represent that you are at least the age of majority in your state or province of residence, or that you are the age of majority in your state or province of residence and you have given us your consent to allow any of your minor dependents to use this site.
You may not use our products for any illegal or unauthorized purpose nor may you, in the use of the Service, violate any laws in your jurisdiction (including but not limited to copyright laws).
You must not transmit any worms or viruses or any code of a destructive nature.
A breach or violation of any of the Terms will result in an immediate termination of your Services.

SECTION 2 - GENERAL CONDITIONS

We reserve the right to refuse service to anyone for any reason at any time.
You understand that your content (not including credit card information), may be transferred unencrypted and involve (a) transmissions over various networks; and (b) changes to conform and adapt to technical requirements of connecting networks or devices. Credit card information is always encrypted during transfer over networks.
You agree not to reproduce, duplicate, copy, sell, resell or exploit any portion of the Service, use of the Service, or access to the Service or any contact on the website through which the service is provided, without express written permission by us.
The headings used in this agreement are included for convenience only and will not limit or otherwise affect these Terms.

SECTION 3 - ACCURACY, COMPLETENESS AND TIMELINESS OF INFORMATION

We are not responsible if information made available on this site is not accurate, complete or current. The material on this site is provided for general information only and should not be relied upon or used as the sole basis for making decisions without consulting primary, more accurate, more complete or more timely sources of information. Any reliance on the material on this site is at your own risk.
This site may contain certain historical information. Historical information, necessarily, is not current and is provided for your reference only. We reserve the right to modify the contents of this site at any time, but we have no obligation to update any information on our site. You agree that it is your responsibility to monitor changes to our site.

SECTION 4 - MODIFICATIONS TO THE SERVICE AND PRICES

Prices for our products are subject to change without notice.
We reserve the right at any time to modify or discontinue the Service (or any part or content thereof) without notice at any time.
We shall not be liable to you or to any third-party for any modification, price change, suspension or discontinuance of the Service.

SECTION 5 - PRODUCTS OR SERVICES (if applicable)

Certain products or services may be available exclusively online through the website. These products or services may have limited quantities and are subject to return or exchange only according to our Return Policy.
We have made every effort to display as accurately as possible the colors and images of our products that appear at the store. We cannot guarantee that your computer monitor's display of any color will be accurate.
We reserve the right, but are not obligated, to limit the sales of our products or Services to any person, geographic region or jurisdiction. We may exercise this right on a case-by-case basis. We reserve the right to limit the quantities of any products or services that we offer. All descriptions of products or product pricing are subject to change at anytime without notice, at the sole discretion of us. We reserve the right to discontinue any product at any time. Any offer for any product or service made on this site is void where prohibited.
We do not warrant that the quality of any products, services, information, or other material purchased or obtained by you will meet your expectations, or that any errors in the Service will be corrected.

SECTION 6 - ACCURACY OF BILLING AND ACCOUNT INFORMATION

We reserve the right to refuse any order you place with us. We may, in our sole discretion, limit or cancel quantities purchased per person, per household or per order. These restrictions may include orders placed by or under the same customer account, the same credit card, and/or orders that use the same billing and/or shipping address. In the event that we make a change to or cancel an order, we may attempt to notify you by contacting the e-mail and/or billing address/phone number provided at the time the order was made. We reserve the right to limit or prohibit orders that, in our sole judgment, appear to be placed by dealers, resellers or distributors.

You agree to provide current, complete and accurate purchase and account information for all purchases made at our store. You agree to promptly update your account and other information, including your email address and credit card numbers and expiration dates, so that we can complete your transactions and contact you as needed.

For more detail, please review our Returns Policy.

SECTION 7 - OPTIONAL TOOLS

We may provide you with access to third-party tools over which we neither monitor nor have any control nor input.
You acknowledge and agree that we provide access to such tools ”as is” and “as available” without any warranties, representations or conditions of any kind and without any endorsement. We shall have no liability whatsoever arising from or relating to your use of optional third-party tools.
Any use by you of optional tools offered through the site is entirely at your own risk and discretion and you should ensure that you are familiar with and approve of the terms on which tools are provided by the relevant third-party provider(s).
We may also, in the future, offer new services and/or features through the website (including, the release of new tools and resources). Such new features and/or services shall also be subject to these Terms of Service.

SECTION 8 - THIRD-PARTY LINKS

Certain content, products and services available via our Service may include materials from third-parties.
Third-party links on this site may direct you to third-party websites that are not affiliated with us. We are not responsible for examining or evaluating the content or accuracy and we do not warrant and will not have any liability or responsibility for any third-party materials or websites, or for any other materials, products, or services of third-parties.
We are not liable for any harm or damages related to the purchase or use of goods, services, resources, content, or any other transactions made in connection with any third-party websites. Please review carefully the third-party's policies and practices and make sure you understand them before you engage in any transaction. Complaints, claims, concerns, or questions regarding third-party products should be directed to the third-party.

SECTION 9 - USER COMMENTS, FEEDBACK AND OTHER SUBMISSIONS

If, at our request, you send certain specific submissions (for example contest entries) or without a request from us you send creative ideas, suggestions, proposals, plans, or other materials, whether online, by email, by postal mail, or otherwise (collectively, 'comments'), you agree that we may, at any time, without restriction, edit, copy, publish, distribute, translate and otherwise use in any medium any comments that you forward to us. We are and shall be under no obligation (1) to maintain any comments in confidence; (2) to pay compensation for any comments; or (3) to respond to any comments.
We may, but have no obligation to, monitor, edit or remove content that we determine in our sole discretion are unlawful, offensive, threatening, libelous, defamatory, pornographic, obscene or otherwise objectionable or violates any party’s intellectual property or these Terms of Service.
You agree that your comments will not violate any right of any third-party, including copyright, trademark, privacy, personality or other personal or proprietary right. You further agree that your comments will not contain libelous or otherwise unlawful, abusive or obscene material, or contain any computer virus or other malware that could in any way affect the operation of the Service or any related website. You may not use a false e-mail address, pretend to be someone other than yourself, or otherwise mislead us or third-parties as to the origin of any comments. You are solely responsible for any comments you make and their accuracy. We take no responsibility and assume no liability for any comments posted by you or any third-party.

SECTION 10 - PERSONAL INFORMATION

Your submission of personal information through the store is governed by our Privacy Policy. To view our Privacy Policy.

SECTION 11 - ERRORS, INACCURACIES AND OMISSIONS

Occasionally there may be information on our site or in the Service that contains typographical errors, inaccuracies or omissions that may relate to product descriptions, pricing, promotions, offers, product shipping charges, transit times and availability. We reserve the right to correct any errors, inaccuracies or omissions, and to change or update information or cancel orders if any information in the Service or on any related website is inaccurate at any time without prior notice (including after you have submitted your order).
We undertake no obligation to update, amend or clarify information in the Service or on any related website, including without limitation, pricing information, except as required by law. No specified update or refresh date applied in the Service or on any related website, should be taken to indicate that all information in the Service or on any related website has been modified or updated.

SECTION 12 - PROHIBITED USES

In addition to other prohibitions as set forth in the Terms of Service, you are prohibited from using the site or its content: (a) for any unlawful purpose; (b) to solicit others to perform or participate in any unlawful acts; (c) to violate any international, federal, provincial or state regulations, rules, laws, or local ordinances; (d) to infringe upon or violate our intellectual property rights or the intellectual property rights of others; (e) to harass, abuse, insult, harm, defame, slander, disparage, intimidate, or discriminate based on gender, sexual orientation, religion, ethnicity, race, age, national origin, or disability; (f) to submit false or misleading information; (g) to upload or transmit viruses or any other type of malicious code that will or may be used in any way that will affect the functionality or operation of the Service or of any related website, other websites, or the Internet; (h) to collect or track the personal information of others; (i) to spam, phish, pharm, pretext, spider, crawl, or scrape; (j) for any obscene or immoral purpose; or (k) to interfere with or circumvent the security features of the Service or any related website, other websites, or the Internet. We reserve the right to terminate your use of the Service or any related website for violating any of the prohibited uses.

SECTION 13 - DISCLAIMER OF WARRANTIES; LIMITATION OF LIABILITY

We do not guarantee, represent or warrant that your use of our service will be uninterrupted, timely, secure or error-free.
We do not warrant that the results that may be obtained from the use of the service will be accurate or reliable.
You agree that from time to time we may remove the service for indefinite periods of time or cancel the service at any time, without notice to you.
You expressly agree that your use of, or inability to use, the service is at your sole risk. The service and all products and services delivered to you through the service are (except as expressly stated by us) provided 'as is' and 'as available' for your use, without any representation, warranties or conditions of any kind, either express or implied, including all implied warranties or conditions of merchantability, merchantable quality, fitness for a particular purpose, durability, title, and non-infringement.
In no case shall imoga.org, our directors, officers, employees, affiliates, agents, contractors, interns, suppliers, service providers or licensors be liable for any injury, loss, claim, or any direct, indirect, incidental, punitive, special, or consequential damages of any kind, including, without limitation lost profits, lost revenue, lost savings, loss of data, replacement costs, or any similar damages, whether based in contract, tort (including negligence), strict liability or otherwise, arising from your use of any of the service or any products procured using the service, or for any other claim related in any way to your use of the service or any product, including, but not limited to, any errors or omissions in any content, or any loss or damage of any kind incurred as a result of the use of the service or any content (or product) posted, transmitted, or otherwise made available via the service, even if advised of their possibility. Because some states or jurisdictions do not allow the exclusion or the limitation of liability for consequential or incidental damages, in such states or jurisdictions, our liability shall be limited to the maximum extent permitted by law.

SECTION 14 - INDEMNIFICATION

You agree to indemnify, defend and hold harmless imoga.org and our parent, subsidiaries, affiliates, partners, officers, directors, agents, contractors, licensors, service providers, subcontractors, suppliers, interns and employees, harmless from any claim or demand, including reasonable attorneys’ fees, made by any third-party due to or arising out of your breach of these Terms of Service or the documents they incorporate by reference, or your violation of any law or the rights of a third-party.

SECTION 15 - SEVERABILITY

In the event that any provision of these Terms of Service is determined to be unlawful, void or unenforceable, such provision shall nonetheless be enforceable to the fullest extent permitted by applicable law, and the unenforceable portion shall be deemed to be severed from these Terms of Service, such determination shall not affect the validity and enforceability of any other remaining provisions.

SECTION 16 - TERMINATION

The obligations and liabilities of the parties incurred prior to the termination date shall survive the termination of this agreement for all purposes.
These Terms of Service are effective unless and until terminated by either you or us. You may terminate these Terms of Service at any time by notifying us that you no longer wish to use our Services, or when you cease using our site.
If in our sole judgment you fail, or we suspect that you have failed, to comply with any term or provision of these Terms of Service, we also may terminate this agreement at any time without notice and you will remain liable for all amounts due up to and including the date of termination; and/or accordingly may deny you access to our Services (or any part thereof).

SECTION 17 - ENTIRE AGREEMENT

The failure of us to exercise or enforce any right or provision of these Terms of Service shall not constitute a waiver of such right or provision.
These Terms of Service and any policies or operating rules posted by us on this site or in respect to The Service constitutes the entire agreement and understanding between you and us and govern your use of the Service, superseding any prior or contemporaneous agreements, communications and proposals, whether oral or written, between you and us (including, but not limited to, any prior versions of the Terms of Service).
Any ambiguities in the interpretation of these Terms of Service shall not be construed against the drafting party.

SECTION 18 - GOVERNING LAW

These Terms of Service and any separate agreements whereby we provide you Services shall be governed by and construed in accordance with the laws of 705 richmond road Ottawa Ontario CA K2A 0G6.

SECTION 19 - CHANGES TO TERMS OF SERVICE

You can review the most current version of the Terms of Service at any time at this page.
We reserve the right, at our sole discretion, to update, change or replace any part of these Terms of Service by posting updates and changes to our website. It is your responsibility to check our website periodically for changes. Your continued use of or access to our website or the Service following the posting of any changes to these Terms of Service constitutes acceptance of those changes.

SECTION 20 - CONTACT INFORMATION

Questions about the Terms of Service should be sent to us at nuketnowlan@3dvirtualcrafting.com or info@imoga.org